
Mandy Sky
Actress

| Age | 33 years |

| Net Worth | $500k |

| Birthday | 21 April |

| Zodiac Sign | Taurus |
Mandy Sky Biography / Wiki Info
She is a popular American adult film actress. Mandy Sky has left a lasting impression on the adult entertainment industry. Mandy is a very famous and successful Model in adult entertainment filam industry, she has been able to venture outside of the business and is now well-known in both mainstream and adult media. She started her career as a webcam model and dancer. Mandy Sky’s career in the adult film industry began in 2012, at the age of 20. She has worked with some of the biggest studios in the world.

Mandy Sky was born on 21 April 1992 in Los Angeles, California, United States. She does not follow any religion and describes himself as an atheist and her zodiac sign is taurus. Mandy father’s name and mother’s name are not known. Mandy is not dating anyone and she is unmarried. She completed his primary education at a local high school in California, United States. She completed his graduation at a local university in the United States.
| Full Name | Mandy Sky |
| Nickname | Mandy |
| Profession | Actress |
| Date of Birth | 21 April 1992 |
| Age (as in 2025) | 33 years |
| Body Measurements (approx.) | 34-25-35 |
| Gender | Female |
| Ethnicity | Caucasian |
| Boyfriend | Single |
| Debut Industry | 2012 |
Body Structure
Mandy Sky’s natural look has earned her widespread recognition in the adult industry as one of the most popular performers, with many praising her body structure and appearance. Mandy Sky height 5 ft 5 in (166 cm) and weight 53 kg (116 lbs). Her body measurements are 34-25-35 Inches, mandy waist size 25 inches, and hip size 35 inches. She has black color hair and green color eyes.
| Height in centimeters | 166 cm |
| Height in meters | 1.66 m |
| Height in feet inche | 5 ft 5 in |
| Weight (approx.) | 53 kg – 116 lbs |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Black |
Net Worth
The sources available on the internet and social media, it is said that mandy sky’s current net worth is approx $500k USD. Her main sources of income are modeling, brand endorsements and work in adult films.
Personal life Info
| BirthPlace | Los Angeles, California, United States |
| Hometown | Los Angeles, California |
| Nationality | American |
| Religion | Atheist |
Mandy Sky Family Info
| Father Name | Not Known |
| Mother Name | Not Known |
| Brother Name | Not Known |
| Sister Name | Not Known |
Favorite Things
| Color | White |
| Food | Barbecue |
| Animal | Dog |
| Car | Bugatti |
| Hobbies | Not Known |
Marriage, Boyfriend, Children Info
| Marital Status | Unmarried |
| Affairs | Single |
| Husband Name | None |
| Children | None |
Contact Details
Someting Read More Known Facts Mandy Sky
- Does she smoke?: Yes
- Does she drink alcohol?: Yes
- She received a nomination for the AVN Award for Best New Actress in 2014.
- She received a nomination for the XRCO Award for Single Performance – Actres in 2015.
FAQ
When is the Birthday of Mandy Sky?
Mandy Sky’s birthday is on 21 April 1992.
Is Mandy Sky married?
No, she is not married.
How much is the net worth of Mandy Sky?
The net worth of Mandy is $500k.
What is the Zodiac Sign of Mandy Sky?
The Zodiac Sign of Mandy is Taurus.
You Get More Celebrities Information Stay On Wikistarbio