
Jaz Jizzes
Actress

| Age | 25 years |

| Net Worth | $400k |

| Birthday | 8 Feb |

| Zodiac Sign | Aquarius |
Jaz Jizzes Biography / Wiki Info
She is a popular American adult film actress. Jaz Jizzes has left a lasting impression on the adult entertainment industry. Jaz is a very famous and successful Model in adult entertainment filam industry, she has been able to venture outside of the business and is now well-known in both mainstream and adult media. She started her career as a webcam model and dancer. Jaz Jizzes’s career in the adult film industry began in 2019, at the age of 19. She has worked with some of the biggest studios in the world.

Jaz Jizzes was born on 8 February 2000 in Los Angeles, California, United States. She does not follow any religion and describes himself as an atheist and her zodiac sign is aquarius. Jaz father’s name and mother’s name are not known. Her sibling’s name is not known. Jaz Jizzes is not dating anyone and she is unmarried. She completed his primary education at a local high school in California, United States. She completed his graduation at a local university in the United States.
| Full Name | Jasmine Payne |
| Nickname | Jaz |
| Profession | Actress |
| Date of Birth | 8 February 2000 |
| Age (as in 2025) | 25 years |
| Body Measurements (approx.) | 34-25-35 |
| Gender | Female |
| Ethnicity | Caucasian |
| Boyfriend | Single |
| Debut Industry | 2019 |
Body Structure
Jaz Jizzes’s natural look has earned her widespread recognition in the adult industry as one of the most popular performers, with many praising her body structure and appearance. Jaz Jizzes height 5 ft 5 in (166 cm) and weight 55 kg (121 lbs). Her body measurements are 34-25-35 Inches, jaz waist size 25 inches, and hip size 35 inches. She has light blonde color hair and brown color eyes.
| Height in centimeters | 166 cm |
| Height in meters | 1.66 m |
| Height in feet inche | 5 ft 5 in |
| Weight (approx.) | 55 kg – 121 lbs |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Light Blonde |
Net Worth
The sources available on the internet and social media, it is said that jaz jizzes’s current net worth is approx $400k USD. Her main sources of income are modeling, brand endorsements and work in adult films.
Personal life Info
| BirthPlace | Los Angeles, California, United States |
| Hometown | Los Angeles, California |
| Nationality | American |
| Religion | Atheist |

Jaz Jizzes Family Info
| Father Name | Not Known |
| Mother Name | Not Known |
| Brother Name | Not Known |
| Sister Name | Not Known |
Favorite Things
| Color | White, Pink |
| Food | Barbecue |
| Animal | Dog |
| Car | Bugatti |
| Hobbies | Travelling |
Marriage, Boyfriend, Children Info
| Marital Status | Unmarried |
| Affairs | Single |
| Husband Name | None |
| Children | None |
Contact Details
Someting Read More Known Facts Jaz Jizzes
- Does she smoke?: Yes
- Does she drink alcohol?: Yes
- She received a nomination for the AVN Award for Best New Actress in 2021.
- She started his X account in February 2019. She has over 726k followers on his X account.
- She started his Instagram account in September 2021. She has over 370k followers on his Instagram account.
FAQ
When is the Birthday of Jaz Jizzes?
Jaz Jizzes’s birthday is on 8 February 2000.
Is Jaz Jizzes married?
No, she is not married.
How much is the net worth of Jaz Jizzes?
The net worth of Jaz is $400k.
What is the Zodiac Sign of Jaz Jizzes?
The Zodiac Sign of Jaz is Aquarius.
You Get More Celebrities Information Stay On Wikistarbio