
Graycee Baybee
Actress

| Age | 31 years |

| Net Worth | $500k |

| Birthday | 1 Feb |

| Zodiac Sign | Aquarius |
Graycee Baybee Biography / Wiki Info
She is a popular American adult film actress. Graycee Baybee has left a lasting impression on the adult entertainment industry. Graycee is a very famous and successful Model in adult entertainment filam industry, she has been able to venture outside of the business and is now well-known in both mainstream and adult media. She started her career as a webcam model and dancer. Graycee Baybee’s career in the adult film industry began in 2021, at the age of 27. She has worked with some of the biggest studios in the world.

Graycee Baybee was born on 1 February 1994 in Detroit, Michigan, United States. She does not follow any religion and describes himself as an atheist and her zodiac sign is aquarius. Graycee father’s name and mother’s name are not known. Graycee is not dating anyone and she is unmarried. She completed his primary education at a local high school in Michigan, United States. She completed his graduation at a local university in the United States.
| Full Name | Graycee Baybee |
| Nickname | Graycee |
| Profession | Actress |
| Date of Birth | 1 February 1994 |
| Age (as in 2025) | 31 years |
| Body Measurements (approx.) | 34-25-37 |
| Gender | Female |
| Ethnicity | Caucasian |
| Boyfriend | Single |
| Debut Industry | 2021 |
Body Structure
Graycee Baybee’s natural look has earned her widespread recognition in the adult industry as one of the most popular performers, with many praising her body structure and appearance. Graycee Baybee height 5 ft 8 in (174 cm) and weight 61 kg (134 lbs). Her body measurements are 34-25-37 Inches, graycee waist size 25 inches, and hip size 37 inches. She has light blonde color hair and blue color eyes.
| Height in centimeters | 174 cm |
| Height in meters | 1.74 m |
| Height in feet inche | 5 ft 8 in |
| Weight (approx.) | 61 kg – 134 lbs |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Light Blonde |
Net Worth
The sources available on the internet and social media, it is said that graycee baybee’s current net worth is approx $500k USD. Her main sources of income are modeling, brand endorsements and work in adult films.
Personal life Info
| BirthPlace | Detroit, Michigan, United States |
| Hometown | Detroit, Michigan |
| Nationality | American |
| Religion | Atheist |

Graycee Baybee Family Info
| Father Name | Not Known |
| Mother Name | Not Known |
| Brother Name | Not Known |
| Sister Name | Not Known |
Favorite Things
| Color | White |
| Food | Barbecue |
| Animal | Dog, Cat |
| Car | Not Known |
| Hobbies | Travelling |
Marriage, Boyfriend, Children Info
| Marital Status | Unmarried |
| Affairs | Single |
| Husband Name | None |
| Children | None |
Contact Details
| Phone Number | Not Available |
| Email Address | Not Available |
| Not Available | |
| X | @grayceebaybee |
Someting Read More Known Facts Graycee Baybee
- Does she smoke?: Yes
- Does she drink alcohol?: Yes
- She received a nomination for the AVN Award for Best New Actress in 2022.
- She started his X account in July 2021. She has over 108k followers on his X account.
FAQ
When is the Birthday of Graycee Baybee?
Graycee Baybee’s birthday is on 1 February 1994.
Is Graycee Baybee married?
No, she is not married.
How much is the net worth of Graycee Baybee?
The net worth of Graycee is $500k
What is the Zodiac Sign of Graycee Baybee?
The Zodiac Sign of Graycee is Aquarius.
You Get More Celebrities Information Stay On Wikistarbio