
Saby Hesri
Social media influencer

| Age | 27 years |

| Net Worth | $300k |

| Birthday | 17 March |

| Zodiac Sign | Pisces |
Saby Hesri is an American Social media influencer. He is known for her Beautiful Looks, Cute smile, Style, and Amazing Personality. Her skin tone is white. Saby is a famous TikTok Star. She started his YouTube channel in 1 July 2020. She has earned over 606k subscribers on his main YouTube channel.

Saby Hesri was born on 17 March 1998 in Aleppo, Syria. She belongs to the muslim religion and her zodiac sign is pisces. Saby Hesri height 5 ft 6 in (167 cm) and 57 kg (125 lbs). Saby father’s name not known and mother’s name are nermin hazem. Saby boyfriend name not known and she is unmarried. She completed his primary education at a local high school in California, United States. She completed his graduation at a local university in the United States.
Saby Hesri Biography / Wiki Info
| Full Name | Saby Hesri |
| Nickname | Saby |
| Profession | Social media influencer |
| Date of Birth | 17 March 1998 |
| Age (as in 2025) | 27 Years |
| Height (approx.) | 167 cm |
| Body Measurements (approx.) | 32-26-33 |
| Zodiac Sign | Pisces |
| Net Worth | $300k (approx) |
| Boyfriend | Not Known |
Body Structure Info
| Height in centimeters | 167 cm |
| Height in meters | 1.67 m |
| Height in feet inche | 5 ft 6 in |
| Weight (approx.) | 57 kg – 125 lbs |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
Personal life Info
| BirthPlace | Aleppo, Syria |
| Hometown | Los Angeles, California, United States |
| Nationality | American |
| Religion | Muslim |
Net Worth
The sources available on the internet and social media, it is said that saby hesri’s current net worth is approx ($300k) USD. Her main sources of income are social media platforms.
Educational Qualifications Info
| School Name | Not Known |
| University | Not Known |
| Educational Qualifications | Not Known |

Family Info
| Father Name | Not Known |
| Mother Name | Nermin Hazem (TikTok Star) |
| Brother Name | Keemokazi (TikTok Star) |
| Sister Name | Sara Hesri, Serene Hesri, Sima Hesri, Sophie Hesri |
Marriage, Boyfriend, Children Info
| Marital Status | Unmarried |
| Marriage Date | None |
| Boyfriend | Not Known |
| Husband | None |
| Daughter | None |
| Son | None |
Social Profile
| @sabyhesri | |
| TikTok | @sabyhesri |
| YouTube | @sabyhesriofficial |
Someting Read More Known Facts Saby Hesri
- Does he smoke?: Not Known
- Does he drink alcohol?: Yes
- Saby started his Instagram account in October 2024. She has over 865k followers on his Instagram account.
- His most popular video called “I made a gourmet pizza from the 99 cents store” earned over 176k views on Youtube.
FAQ
When is the Birthday of Saby Hesri?
Saby Hesri’s birthday is on 17 March 1998.
Is Saby Hesri married?
No, he is not married.
How old is SabyHesri?
Saby is 27 years years old ( as of 2025).
How much is the net worth of Saby Hesri?
The net worth of Saby is $300k.
You Get More Celebrities Information Stay On Wikistarbio
