
Emily Norman
Actress

| Age | 26 years |

| Net Worth | $400k |

| Birthday | 21 Dec |

| Zodiac Sign | Sagittarius |
Emily Norman Biography / Wiki Info
She is a popular American adult film actress. Emily Norman has left a lasting impression on the adult entertainment industry. Emily is a very famous and successful Model in adult entertainment filam industry, she has been able to venture outside of the business and is now well-known in both mainstream and adult media. She started her career as a webcam model and dancer. Emily Norman’s career in the adult film industry began in 2023, at the age of 24. She has worked with some of the biggest studios in the world.

Emily Norman was born on 21 December 1998 in San Francisco, California, United States. She does not follow any religion and describes himself as an atheist and her zodiac sign is sagittarius. Emily father’s name and mother’s name are not known. Her sibling’s name is not known. Emily is not dating anyone and she is unmarried. She completed his primary education at a local high school in California, United States. She completed his graduation at a local university in the United States.
| Full Name | Emily Norman |
| Nickname | Emily |
| Profession | Actress |
| Date of Birth | 21 December 1998 |
| Age (as in 2025) | 26 years |
| Body Measurements (approx.) | 35-29-37 |
| Gender | Female |
| Ethnicity | Caucasian |
| Boyfriend | Single |
| Debut Industry | 2023 |
Body Structure
Emily Norman’s natural look has earned her widespread recognition in the adult industry as one of the most popular performers, with many praising her body structure and appearance. Emily Norman height 5 ft 4 in (164 cm) and weight 66 kg (145 lbs). Her body measurements are 35-29-37 Inches, emily waist size 29 inches, and hip size 37 inches. She has black color hair and grey color eyes.
| Height in centimeters | 164 cm |
| Height in meters | 1.64 m |
| Height in feet inche | 5 ft 4 in |
| Weight (approx.) | 66 kg – 145 lbs |
| Eye Colour | Grey |
| Hair Colour | Black/ blonde |
Net Worth
The sources available on the internet and social media, it is said that emily norman’s current net worth is approx $400k USD. Her main sources of income are modeling, brand endorsements and work in adult films.
Personal life Info
| BirthPlace | San Francisco, California, United States |
| Hometown | San Francisco, California |
| Nationality | American |
| Religion | Atheist |

Emily Norman Family Info
| Father Name | Not Known |
| Mother Name | Not Known |
| Brother Name | Not Known |
| Sister Name | Not Known |
Favorite Things
| Color | Black |
| Food | Barbecue |
| Animal | Dog |
| Car | Not Known |
| Hobbies | Not Known |
Marriage, Boyfriend, Children Info
| Marital Status | Unmarried |
| Affairs | Single |
| Husband Name | None |
| Children | None |
Contact Details
Someting Read More Known Facts Emily Norman
- Does she smoke?: Yes
- Does she drink alcohol?: Yes
- She received a nomination for the AVN Award for Best New Actress in 2025.
- She started his X account in November 2022. She has over 492k followers on his X account.
- She started his Instagram account in December 2020. She has over 378k followers on his Instagram account.
FAQ
When is the Birthday of Emily Norman?
Emily Norman’s birthday is on 21 December 1998.
Is Emily Norman married?
No, she is not married.
How much is the net worth of Emily Norman?
The net worth of Emily is $400k.
What is the Zodiac Sign of Emily Norman?
The Zodiac Sign of Emily is Sagittarius.
You Get More Celebrities Information Stay On Wikistarbio